pomykowo.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
pomykowo.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - pomykowo.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Piosenka na wieczór.

  
Piosenka na wieczór jestem już tak zmęczona, ale znalazłam to i mi się spodobało więc się dziele. Życzę wszystkim miłej nocy :)
2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Kran się zepsuł :P

  

Nie uwierzycie, ale właśnie zepsuł nam się kran. To znaczy strasznie z niego cieknie. Paweł coś tam grzebie, wyjął prawie wszystkie narzędzia, ale umówmy się, złotą rączką to on niestety nie jest:P Jutro pewnie trzeba będzie dzwonić po hydraulika. Szkoda, że ja nie umiem tego zrobić. Jestem pewna, że rach- ciach i wszystko byłoby zrobione.

2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Nie kupiłam nic swojemu chłopakowi na walentynki, bo w sumie nie obchodzimy takich świąt. Wychodzimy z założenia, że kochać się powinno zawsze, a nie jeden dzień w roku:P Ale jednak chcę mu kupić coś fajnego...ostatnio zaczął narzekać o swojej brodzie, że niby w niej wygląda dla fleja:D Pomyślałam o trymerze do brody, a natchną mnie do tego, ten artykuł http://gorazakupow.pl/jaki-trymer-do-brody/ jak myślicie, że to dobry pomysł? Obadajcie poradnik! :)

2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nie dostałam urlopu.

  

Niestety nie dostałam urlopu na maj, bo nie ma mnie kto zastąpić w pracy. Szkoda, że nie uda mi się pojechać, bo bardzo o tym marzyłam. Ale to nic może za rok się uda wylecieć tym razem samemu :) W maju pojadę gdzieś nad morze albo w góry. Jeszcze nie wiem, ale na pewno gdzieś wyjadę. Mam dosyć tej harówki, ciągle tylko praca i praca. Kiedyś trzeba powiedzieć dość.

2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Wycieczka do Paryża.

  

Hura! Muszę Wam to napisać, właśnie dostałam propozycję wyjazdu do Paryża. I powiem Wam szczerze, że trochę się boję czy powinnam jechać, bo tyle tam teraz tych ataków i zagrożen. Ale zobaczymy, w sumie kto nie ryzykuję ten nie jedzie jak to mówią. Obym tylko dostała urlop w pracy, bo z tym bywa niestety ostatnio ciężko.

2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ostatnie komentarze


[ChocoMonster]
Na pewno przepis pojawi się na dniach. A na tostach był ser camembert, pesto i...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3732
Newsów: 10
Komentarzy: 1
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Pomykowo, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała