pomykowo.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
pomykowo.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - pomykowo.blog.bielsko.pl

Nie kupiłam nic swojemu chłopakowi na walentynki, bo w sumie nie obchodzimy takich świąt. Wychodzimy z założenia, że kochać się powinno zawsze, a nie jeden dzień w roku:P Ale jednak chcę mu kupić coś fajnego...ostatnio zaczął narzekać o swojej brodzie, że niby w niej wygląda dla fleja:D Pomyślałam o trymerze do brody, a natchną mnie do tego, ten artykuł http://gorazakupow.pl/jaki-trymer-do-brody/ jak myślicie, że to dobry pomysł? Obadajcie poradnik! :)

2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nie dostałam urlopu.

  

Niestety nie dostałam urlopu na maj, bo nie ma mnie kto zastąpić w pracy. Szkoda, że nie uda mi się pojechać, bo bardzo o tym marzyłam. Ale to nic może za rok się uda wylecieć tym razem samemu :) W maju pojadę gdzieś nad morze albo w góry. Jeszcze nie wiem, ale na pewno gdzieś wyjadę. Mam dosyć tej harówki, ciągle tylko praca i praca. Kiedyś trzeba powiedzieć dość.

2017-02-21 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Wycieczka do Paryża.

  

Hura! Muszę Wam to napisać, właśnie dostałam propozycję wyjazdu do Paryża. I powiem Wam szczerze, że trochę się boję czy powinnam jechać, bo tyle tam teraz tych ataków i zagrożen. Ale zobaczymy, w sumie kto nie ryzykuję ten nie jedzie jak to mówią. Obym tylko dostała urlop w pracy, bo z tym bywa niestety ostatnio ciężko.

2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nastrój muzyczny.

  

Bardzo lubię tę piosenkę, choć nie wiem, dlaczego jakoś pasuję do dzisiejszego dnia. Dzisiaj chyba przesłucham całą płytę Hey, mam na to ochotę! I położę się wcześniej spać. O ! Taki jest mój plan. Nie wiem, jak wy, ale ja uwielbiam ten zespół. Zresztą nie tylko ja, ale pewnie milion osób też. Dobra, koniec tego biadolenia, pora iść coś zjeść.

2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nowa notka :)

  
Hej jestem Kasia. Mam 22 lata i jestem studentką II roku kosmetologii w przyszłości mam zamiar założyć swój własny salon kosmetyczny. Mam nadzieję, że mi się to uda, bo konkurencja jest spora. Oprócz studiów chodzę na kurs tańca i jestem po prostu zachwycona. Założyłam bloga, by pisać tu o codzienności, ale też dzielić się wszystkim tym, co wartościowe.
2017-02-06 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (3)
» luty (7)

Ostatnie komentarze


[ChocoMonster]
Na pewno przepis pojawi się na dniach. A na tostach był ser camembert, pesto i...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3734
Newsów: 10
Komentarzy: 1
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Pomykowo, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała